cz en ger

Pension Vyhlídka

   O NÁS   

   POKOJE   

   GALERIE   

   CENÍK   

   KONTAKT   

   ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ   

   KOLOBĚŽKY   


RYCHLÝ KONTAKT / QUICK CONTACT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
AKTUALITY / NEWS
21.05
2021
Znovu otevíráme od 24. května 2021
Od pondělí 24. května 2021 bude platit:  Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:
  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.
Ubytovací služby mohou být kromě těchto osob poskytnuty také následujícím osobám:
  • Těm, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa.
  • Těm, kteří nemají jiné bydliště na území ČR a jejichž ubytování bylo zahájeno před 24.5.2021.
  • Těm, kteří jsou v bytové nouzi a kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek (obec, kraj...).
POTVRZENÍ, PROSÍM, PŘEDKLÁDEJTE PŘI PŘÍCHODU DO UBYTOVÁNÍ, BEZ VYZVÁNÍ. BEZ TOHOTO POTVRZENÍ NEMŮŽE BÝT UBYTOVÁNÍ REALIZOVÁNO ANI V PŘÍPADĚ PŘEDEM UHRAZENÝCH POBYTŮ.  DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 
Zdroj: https://covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/ubytovani

KATEGORIE / CATEGORY KOLOBĚŽKY

 

Koloběžky z Kletě

V rámci zlepšování našich služeb Vám nově přinášíme i nabídku 10% SLEVY na zapůjčení koloběžek při sjezdu z hory Kleť u půjčovny Koloběžky Kleť.

Kleť je nejvyšší hora Blanského lesa (1084 m. n. m.), na kterou si můžete z Českého Krumlova vyšlápnout pěšky nebo se můžete nechat vyvézt až na vrchol přímo od půjčovny koloběžek. Po náročném výšlapu či vyvezení na Kleť máte možnost se podívat do okolí z nejstarší kamenné rozhledny v Čechách, navštívit světoznámou hvězdárnu pár metrů od vrcholu nebo se občerstvit v restauraci v roubené chatě na vrcholu Kleti. Následně můžete zažít nezapomenutelnou jízdu na koloběžce dlouhou 11 km s převýšením až 630 metrů. K dispozici jsou 3 trasy vedoucí zpět do Českého Krumlova nebo Zlaté Koruny či Krásetína. Všechny trasy vedou přes CHKO Blanský les.

Více informací naleznete zde.

Sleva 10 % se vztahuje na konečnou částku vykalkulovanou naším partnerem Koloběžky Kleť. Pension Vyhlídka nepřijímá žádné zálohy či platby, tudíž ani nezodpovídá za případně vzniklé škody. Pension slouží pouze jako zprostředkovatel mezi hosty a půjčovnou Koloběžky Kleť.

V případě zájmu o zapůjčení koloběžek na hoře Kleť prosím kontaktujte obsluhu recepce, která Vám pomůže domluvit podrobnosti zapůjčení a stvrdí 10% slevu voucherem.

 ALBONET.cz & SESSION Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru Pension Vyhlídka bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2010 www.pensionvyhlidka.cz  
Krumlovští pištci Penziony.cz