cz en ger

Pension Vyhlídka

   O NÁS   

   POKOJE   

   GALERIE   

   CENÍK   

   KONTAKT   

   ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ   

   KOLOBĚŽKY   


RYCHLÝ KONTAKT / QUICK CONTACT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KATEGORIE / CATEGORY ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ

 

Půjčovna lodí a raftů ONTÁRIO

V rámci zlepšování našich služeb Vám nově přinášíme i nabídku 10% SLEVY na zapůjčení lodí či raftů u poskytovatele zapůjčení lodí a raftů ONTÁRIO.

 

V letních měsících jistě oceníte možnost aktivně strávené dovolené s možností sjíždění řeky Vltavy, která protéká celým centrem Českého Krumlova. Ontário nabízí nejen jednodenní či vícedenní výlety, ale i noční rafting Českým Krumlovem. Zajistí i zapůjčení veškerého potřebného materiálu, dopravu na místo vyplutí a převoz věcí i lidí podél Vltavy. Více informací naleznete zde.

Sleva 10 % se vztahuje na konečnou částku vykalkulovanou naším partnerem Ontário. Pension Vyhlídka nepřijímá žádné zálohy či platby, tudíž ani nezodpovídá za případně vzniklé škody. Pension slouží pouze jako zprostředkovatel mezi hosty a Půjčovnou lodí a raftů Ontário.


V případě zájmu o zapůjčení lodí/raftů prosím kontaktujte obsluhu recepce, která Vám pomůže domluvit podrobnosti zapůjčení a stvrdí 10% slevu u partnera.ALBONET.cz & SESSION Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru Pension Vyhlídka bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2010 www.pensionvyhlidka.cz  
Krumlovští pištci Penziony.cz