cz en ger

Pension Vyhlídka

   O NÁS   

   POKOJE   

   GALERIE   

   CENÍK   

   KONTAKT   

   ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ   

   KOLOBĚŽKY   


RYCHLÝ KONTAKT / QUICK CONTACT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
AKTUALITY / NEWS
21.05
2021
Znovu otevíráme od 24. května 2021
Od pondělí 24. května 2021 bude platit:  Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:
  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.
Ubytovací služby mohou být kromě těchto osob poskytnuty také následujícím osobám:
  • Těm, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa.
  • Těm, kteří nemají jiné bydliště na území ČR a jejichž ubytování bylo zahájeno před 24.5.2021.
  • Těm, kteří jsou v bytové nouzi a kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek (obec, kraj...).
POTVRZENÍ, PROSÍM, PŘEDKLÁDEJTE PŘI PŘÍCHODU DO UBYTOVÁNÍ, BEZ VYZVÁNÍ. BEZ TOHOTO POTVRZENÍ NEMŮŽE BÝT UBYTOVÁNÍ REALIZOVÁNO ANI V PŘÍPADĚ PŘEDEM UHRAZENÝCH POBYTŮ.  DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 
Zdroj: https://covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/ubytovani

KATEGORIE / CATEGORY ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ

 

Půjčovna lodí a raftů ONTÁRIO

V rámci zlepšování našich služeb Vám nově přinášíme i nabídku 10% SLEVY na zapůjčení lodí či raftů u poskytovatele zapůjčení lodí a raftů ONTÁRIO.

 

V letních měsících jistě oceníte možnost aktivně strávené dovolené s možností sjíždění řeky Vltavy, která protéká celým centrem Českého Krumlova. Ontário nabízí nejen jednodenní či vícedenní výlety, ale i noční rafting Českým Krumlovem. Zajistí i zapůjčení veškerého potřebného materiálu, dopravu na místo vyplutí a převoz věcí i lidí podél Vltavy. Více informací naleznete zde.

Sleva 10 % se vztahuje na konečnou částku vykalkulovanou naším partnerem Ontário. Pension Vyhlídka nepřijímá žádné zálohy či platby, tudíž ani nezodpovídá za případně vzniklé škody. Pension slouží pouze jako zprostředkovatel mezi hosty a Půjčovnou lodí a raftů Ontário.


V případě zájmu o zapůjčení lodí/raftů prosím kontaktujte obsluhu recepce, která Vám pomůže domluvit podrobnosti zapůjčení a stvrdí 10% slevu u partnera.ALBONET.cz & SESSION Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru Pension Vyhlídka bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2010 www.pensionvyhlidka.cz  
Krumlovští pištci Penziony.cz