cz en ger

Pension Vyhlídka

   PENSION   

   POKOJE   

   PROHLÍDKA   

   CENÍK   

   FOTOGALERIE   

   REZERVACE   

   KONTAKT   

   INFRASAUNA   

   CENÍK INFRA   

   MED OD VČELAŘE   


RYCHLÝ KONTAKT / QUICK CONTACT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KATEGORIE / CATEGORY INFRASAUNA

Infrasauna

INFRASAUNA
Infračervený tepelný systém je nazýván domácím lékařem a vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla při teplotě do 60 °C. Pro svou nízkou teplotu je doporučována i pro osoby léčící se s krevním tlakem.
Zvyšuje rozpínavost tkáně, snižuje ztuhlost končetin, zad a kloubů, snižuje svalové napětí, mírní bolesti, stimuluje krevní oběh. Je to účinná relaxace a regenerace organismu.
V našem pensionu je infrasauna využívána jako potící kůra, optimálně 1 - 2 x týdně v délce 40 - 45 minut. Po tuto dobu se ze sauny nevychází.
Před použitím sauny doporučujeme vlažnou sprchu, která podpoří větší výdej potu. Potící kůru ukončíte opět osprchováním vlažnou vodou.
Při této proceduře doporučujeme dostatečný přísun vody.
S sebou je nutné mít dva ručníky, které Vám samozřejmě i zapůjčíme.
Po použití sauny se budete cítit nádherně osvěženi.
Infračervené záření je forma energie, která Vaše tělo zahřívá přímo, bez zahřívání vzduchu. Teplota v infrasauně je příjemná pro dýchání a příznivá pro lidský organismus. Pohybuje se do 60 °C. Infračervené sálavé teplo vniká hluboko pod povrch pokožky (cca 4 cm), stimuluje tím svaly a orgány, které zvyšují svůj výkon. Zvýšením vnitřní tělesné teploty dojde k prokrvení, povzbuzení krevního oběhu a látkové výměny. Dochází k odbourávání tukových buněk, snižování hladiny cholesterolu, jedovatých látek a těžkých kovů.
Hluboké prohřátí způsobené infačervenou energií zvyšuje tělesnou teplotu a vede k likvidaci bakterií a virů, nebo k zástavě jejich reprodukčního cyklu. Intenzivním pocením dojde k vylučování jedovatých látek a zplodin látkové výměny, čímž dochází k posilování obranyschopnosti organismu. Pot vyplavuje hluboko uložené nečistoty, odumřelou tkáň a tím hloubkově očišťuje pleť.
Infračervené teplo má:
- TERAPEUTICKÉ ÚČINKY: léčí ztuhlost a bolest kloubů, zad a končetin, používá se k léčbě mnoha druhů artróz a snižuje kloubní ztuhlost u revmatických kloubů prstů
- NAPOMÁHÁ ZLEPŠENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU: zvyšuje cirkulaci krve, posiluje krevní oběh, posiluje
kardiovaskulární kondici
- PŘISPÍVÁ K PŘIROZENÉ DETOXIKACI ORGANISMU: z těla se vylučuje až 3x větší obsah škodlivých
toxických látek v porovnání s tradiční saunou
- NAPOMÁHÁ K HUBNUTÍ: pocením, spotřebováním energie nutné pro ochlazování těla a tvorbu potu
- PŘISPÍVÁ ODSTRANĚNÍ CELULITIDY: účinný způsob podpory jakékoli proticelulitidové terapie
- POMÁHÁ PŘI LÉČBĚ KOŽNÍCH NEMOCÍ: příznivě působí na již vzniklé akné a ekzémy, usnadňuje hojení
- JE SKVĚLÉ PRO RELAXACI A UVOLNĚNÍ STRESU: má pozitivní vliv na člověka, uvolňuje svalové křeči,
stimuluje produkci endorfinů, (tzv. hormonů štěstí)ALBONET.cz & SESSION Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru Pension Vyhlídka bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2010 www.pensionvyhlidka.cz  
Penziony.cz Krumlovští pištci